Wyciągi narciarskie w Gorcach

Narciarskie szaleństwa cieszą się obecnie sporą popularnością wśród turystów na całym świecie. Z racji tego można się wybrać w wiele miejsc, gdzie znajdują się stoki narciarskie przygotowane na bardzo profesjonalnym poziomie. Dzięki temu mamy możliwość zapisać się na jazdę na nartach lub na desce snowboardowej. Godne polecenia są zwłaszcza Gorce, tam skorzystać można z atrakcyjnych wyciągów narciarskich i odpowiedniej bazy noclegowej (Gorce noclegi ➥) tj. kwatery i pensjonatów.

Oprócz zjazdów narciarskich w Gorcach można zdecydować się również na narciarstwo biegowe. Cały sprzęt potrzebny do uprawiania tych zimowych szaleństw można bez problemów wypożyczyć na miejscu, co jest bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich zainteresowanych osób. Sprzęt jest w pełni profesjonalny oraz gwarantuje turystom pełne bezpieczeństwo na stoku narciarskim. Baza noclegowa w Gorcach proponuje turystom przede wszystkim wyciąg orczykowy, który posiada trasę długą na 200 metrów. Jest to trasa o charakterze łatwym, więc korzystać z niej mogą nawet początkujące osoby, nie powinno być z tym najmniejszych kłopotów. Warto na taką wycieczkę zabrać również dzieci, które mogą się w ten sposób nauczyć jeździć na nartach. Jak widać wyraźnie jest to świetne rozwiązanie na ferie zimowe, kiedy to stoki są naśnieżone oraz czynne do późnych godzin nocnych. Dzięki temu, narciarstwo można tam uprawiać również w ciemnościach, ale na oświetlonych stokach.

Do dyspozycji turystów oddany w Gorcach został także wyciąg dolny, który jest długi na 300 metrów. Trasa należy do bardzo łatwych, a więc zaawansowane osoby nie powinny nawet na nią wychodzić, chyba, że w celach typowo rekreacyjnych. Dla bardziej wymagających osób przygotowany został wyciąg na stoku Tobołowa, ponieważ trasa tam jest trudna i długa na ponad 1000 metrów. Każdy turysta będzie więc zadowolony z możliwości skorzystania z takiej trasy. Śmiało można rzec, że Gorce są jednymi z najbardziej cenionych w całym regionie turystycznym, więc warto w nie zainwestować. W Gorcach można współcześnie skorzystać z wielu wyciągów narciarskich o różnej skali trudności. Każdy znajdzie tam coś optymalnego dla siebie, co spełni jego oczekiwania praktycznie pod każdym kątem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>