SPA w Nałęczowie – ulga dla ciała

Wszechobecny stres i tempo codziennego życia sprawiają, że organizm szybciej się starzeje i ma większą podatność do zapadania na choroby cywilizacyjne. Żeby temu zapobiegać warto regularnie odwiedzać miejsca, w których można wypocząć, zrelaksować się i uspokoić zszargane nerwy. SPA w Nałęczowie oferuje nie tylko liczne zabiegi dla ciała, ale także odprężenie dla duszy za sprawą panującego w mieście prozdrowotnego klimatu, o którym mówiliśmy w kontekście innego polskiego uzdrowiska – Kudowy. Taka skondensowana terapia umożliwia odnowę i regenerację całego organizmu oraz odprężenie i uwolnienie umysłu od codziennych trosk.

SPA to w istocie jeden z elementów kompleksu uzdrowiskowego znajdującego się w Nałęczowie, na który składają się sanatoria, szpitale, Park Zdrojowy, a także cała baza noclegowa miasteczka. Sama strefa jest zatem tylko jednym z wielu obiektów dostępnych dla gości. Pośród atrakcji wyróżnia się kompleks wodny z basenem o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Można tam skorzystać z łóżek bąbelkowych, ławeczek perełkowych, jacuzzi, sauny suchej oraz mokrej, torów do pływania i sztucznej rzeki.

Na szczególną uwagę zasługują masaże cząsteczkami powietrza, które dotleniają i rozluźniają ciało oraz poprawiają ukrwienie. Równie zbawienne działanie mają kąpiele w białej glince. Taki zabieg, zastosowany na skórę całego ciała odżywia ją, regeneruje, oczyszcza i nawilża, dzięki bogatej w minerały i mikroelementy glince. Oferta SPA, to także zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz takie jak: peelingi, maseczki, masaże, a także zabiegi upiększające – oczyszczanie twarzy, manicure, pedicure, henna i depilacja.

Goście mają do swojej dyspozycji siłownię wraz trenerem personalnym i doradztwem dietetycznym. Po wszystkich zabiegach można wybrać się do Clubu Atrium, w którym dostępne są wystawy fotograficzne, kręgle i bilard. Relaks przy kieliszku wina w tym miejscu to znakomite zwieńczenie dnia. To pomysł na samotny, relaksujący wypad, romantyczny weekend we dwoje lub nawet rodzinną wycieczkę. Liczne atrakcje nie pozwolą na nudę, a przyjezdni mogą skorzystać z wielu miejsc oferujących noclegi w uzdrowisku. Nałęczów zadba w należytym stopniu o wypoczynek i rozrywkę. To miejsce, w którym można wyciszyć się i odprężyć, na chwilę zatrzymać, zrobić coś przyjemnego dla siebie, nabrać pogody ducha, by następnie z uzupełnionymi siłami witalnymi powrócić do codziennych obowiązków.

3 myśli nt. „SPA w Nałęczowie – ulga dla ciała”

  1. Jadzia – nocleg w SPA rzeczywiście brzmi super, chociaż pewno drogo. Ale ja w Nałęczowie zazwyczaj znajduję jakąś prywatną kwaterę i jestem zadowolona :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>